איך לארגן יום הולדת

איך לארגן יום הולדת

מזל טוב! יש לילד או לילדה שלכם יומולדת, ואתם בוודאי רוצים לארגן עבורכם יומולדת מהסרטים. אבל כיצד אפשר לארגן יומולדת כיפי ובלתי נשכח? הכנו לכם מספר הצעות שמתאימות גם לבנים וגם לבנות:

ארגון יומולדת ספורטיבי

ימי הולדת ספורטיביים מתאימים לכל הילדים והם כיפיים במיוחד. כדי לארגן יומולדת מסוג זה, כל מה שאתם צריכים זה חצר גדולה שבה תוכלו להציב תחנות ספורט מדליקות. ארגון ימי הולדת מסוג זה מאפשרים רעיון מקורי שבו אתם מציבים תחנות ספורט שאליהם הילדים מגיעים, מתחרים ומשחקים.

כדי ליישם החליטו איזה תחנות אתם רוצים שיהיו היומולדת והן מתאימות לגיל הילדים, כמו למשל תחנת באולינג, גולף, מטקות, קפיצה על טרמפולינה, קפיצה על רגל אחת במשך 10 שניות ועוד. בכל תחנה הציבו אדם בוגר (תוכלו לבקש מבני משפחה או חברים) שייתן לילדים או לקבוצות ניקוד, ויסביר להם מה עושים בתחנה. ולאחר סיום כל התחנות, הכריזו על קבוצה מנצחת, ואל תשכחו לרכוש פרסים לכול הילדים כך שאף ילד לא ירגיש מפסיד.

ארגון יומולדת 'משחקים של פעם'

זוכרים את המשחקים הנוסטלגיים שהייתם משחקים בהם בילדות כמו חמש אבנים, דוקים, 3 מקלות ועוד? יומולדת 'משחקים של פעם' תגרום לילדים במסיבה להכיר משחקים שהם לא ידעו שהם קיימים ותבצע הכרות של הילדים עם עולם הילדים של פעם.

כדי לארגן יומולדת כזאת כל מה שצריך הוא לרכוש משחקים של  פעם שעלותן נחשבת זולה במיוחד, ולהקים עמדות של משחקים כאלה עם הסברים אודות כל משחק. בכך הילדים ייהנו ממגוון משחקים כיפים ונדירים.

מסיבת תסרוקות ואיפור

אחד מימי ההולדת הפופולאריים כיום בקרב בנות – הוא מסיבת תסרוקות ואיפור. הכינו הזמנה מעוצבת שתזמין את בנות הכיתה למסיבת סטיילינג מהמהמת! שכרו ספרית ומאפרת שמתמחה בימי הולדת לילדות, והרי יש לכם יומולדת מקורי ובלתי נשכח.

הספרית והמאפרת יסבירו לאימהות ולילדות אודות תסרוקות חדשות וכיצד אפשר לעשות אותן בקלות, יאפרו את הבנות ויכבדו כל אחת בתספורת כיפית ואפילו בתיק איפור קטן במתנה.

הכנת קאפקייקס

יומולדת שכוללת הכנת קאפקאייקס היא כזאת שכל הילדים אוהבים. קאפקייקס הוא עוגת שוקולד קטנה וכיפית במיוחד שכל אחד יכול להכין וחשוב מכל: לקשט. רכשו את כל המוצרים שמתאימים להכנת הקאפקייקס וקשטו את העוגות בדמויות שונות וקצפות, ובכך תבינו כיצד אתם נהנים מיומולדת כיפי ומאתגר.

יומולדת מסתורי

הצעה נוספת ליומולדת מיוחד הוא: יומולדת מסתורי. הכינו תחנות שבהן ישנם כמה פעילויות מסתוריות כמו: קריאה בקלפים, מגדת עתידות, גלגלי מזלות, כתב סתרים, חידות  ועוד. ליומולדת מסוג זה תוכלו גם לשכור קוסם או אמן אשליות. יומולדת מסתורי מתאים דווקא לילדים הבוגרים יותר שמתחילים להכיר עולמות במימד חדש.

ומה עושים עם הכיבוד?

ביסלי ובמבה כבר מזמן הפכו לדבר שבשגרה בכל הנוגע ליומולדת. כדי להכין כיבוד שילדים אוהבים חשבו על דוכן מתוקים מושך וצבעוני. בדוכן תוכלו לשים מפל שוקולד במגוון צבעים, מסטיקים צבעוניים בכדי זכוכית, עוד תוכלו לשכור דוכן צמר גפן מתוק, להכין חומיות, עוגת יומולדת מדליקה ויש להניח על גבי השולחן כל מה שילידם אוהבים.

 

נגישות
דילוג לתוכן