איפור כלה: עצות מכלות מנוסות

אין כמו כלה מנוסה ועל כן גם אתן מוזמנות לקרוא מה כלות חושבות על האיפור שליווה אותן ביומן הגדול ושעדיין מלווה באלבום החתונה, כי אין כמו מקור ראשון ואין כמו טיפים שמגיעים מאישה שחוותה את אחד הימים היותר מרגשים בחייה. סקרניות? להלן תובנות מצחיקות, חשובות ובעיקר מלמדות:

העצה של רעות – שפתון בשלוף

רעות שהתחתנה ממש בקיץ האחרון מבקשת לשתף אותנו שגם אם התאפרת מספר שעות לפני האירוע וגם אם התאפרת שנייה לקראת תחילת הערב הגדול, עדיין חשוב להחזיק במקום נגיש שפתון עמיד לכל הערב, וזאת כי מדובר בפריט חובה שמשפיע באופן אקוטי על סך ההופעה. עוד רעות מוסיפה שאת השפתון לא כדאי להשאיר בחדר שמיועד לבני הזוג, אלא מומלץ לשים אותו בכיס של החתן, ואם הוא אינו זורם (לה זה קרה), אז פשוט בתיק היד של חברה קרובה.

העצה של דינה – אל תוותרי על המראה

דינה שהתחתנה ממש לפני כחודשיים מבקשת לשתף אותנו בחוויה פחות נעימה שהיא עברה. היא מספרת שהיא אינה נוטה להתאפר ביום יום ועל כן ביום החתונה היא ביקשה מאימה ומחברה קרובה שישימו לב שהמאפרת אינה מגזימה, אלא מאפשרת לה לשמור על נראות כמה שיותר טבעית. בזמן שהיא ישבה מול המאפרת כולן צחקו ונהנו, ואילו דינה נמנעה מלהסתכל במראה, אלא סמכה על "בנות בריתה" שבחנו כל העת את המתרחש מהצד. עם זאת, כשדינה קמה לבסוף למראה היא נחרדה לגלות שאינה מזהה את מי שמביטה בה בחזרה, עובדה שגרמה לה להרגיש ממש רע. כמובן שמהר מאוד היא דרשה תיקונים, כאשר הפעם היא מציבה את המראה היישר מלפנים.

עצות לאיפור כלה

העצה של דורית – אל תמהרי להילחץ

דורית מספרת שלאחר שהאיפור היה מוכן היא לא הבינה מדוע המייק אפ כה מודגש, אך לאחר שהיא ובעלה עברו את מסכת הצילומים והגיע הערב (בערך כעבור 4 שעות מרגע האיפור), היא גילתה שסך התוצאה הורידה טון והפכה להיות הרבה יותר רגועה. מכאן שהיא מבקשת להרגיע את כל אותן בנות שלא חובבות איפור מוגזם – תסמכו על המאפרת ותתנו לזמן לעשות את שלו.

העצה של הדר – שווה לשלם יותר

הדר מודה שהיא ניסתה לכופף את המערכת. היא לא הבינה מדוע המחיר קופץ בכמה מאות שקלים ברגע שהמאפרת מבינה שהלקוחה הינה כלה, ועל כן היא החליטה למרוד והודיעה למאפרת שברצונה איפור ערב, ולו כי אחותה הקטנה היא זו שמתחתנת. הדר אכן התאפרה מאוד יפה ואף הייתה בטוחה שהיא שיחקה אותה, אך ככול שהזמן חלף וככול שהיא קיבלה יותר נשיקות מהדודות והחלה להזיע על רחבת הריקודים, האיפור החל לשנות צורה ולהתמוגג, ועל כן היא מבקשת לייעץ שאם את כלה, לרגע אל תתפשרי על איכות התוצאה.

עצת המערכת

מהי העצה שלנו? תיהני מהתהליך, תזכרי שאיפור של כלה אינו שווה ערך לאיפור של יום יום, תבחני מראש רזומה, תערכי תיאום ציפיות אל מול המאפרת ותקשיבי לחברות שלך שכבר צברו ניסיון.

נגישות
דילוג לתוכן