מה קונים לילד לבר המצווה?

מזל טוב! גיל 13 הגיע ויחד עמו הילד עולה לתורה וחוגג בר מצווה באירוע חגיגי. אחת ההתלבטויות הניכרות באירועים מסוג זה היא מה קונים לחתן בר המצווה? ובכן, קיימות אפשרויות מגוונות ומיוחדות לבחירת מתנה לבר מצווה. אם אתם תוהים כיצד בוחרים מתנה, דעו שהדבר החשוב ביותר הוא שהילד יהיה מרוצה ממנה, לכן יש להקדיש מחשבה רבה, להתאים את המתנה לאופיו של הילד ולא להקל ראש בבחירתה.

קורס צלילה

עולם המים הוא בין הדברים המרתקים ביותר שקיימים בטבע. העניקו לחתן בר המצווה חוויה בלתי נשכחת ורכשו עבורו קורס צלילה או צלילת היכרות, במהלכה יוכל להתוודע לאלמוגים ולחיות המים השונות. וודאו מראש כי הילד יודע לשחות ושאינו חרד משהות ממושכת במים, רק לאחר שתדעו כי מתנה זו מתאימה לו, תוכלו לרכוש אותה עבורו.

קורס צלילה

מחנה קיץ

תארו לכם כמה מהנה זה לטוס לארה"ב לתקופת הקיץ, להיות עם ילדים בני אותו הגיל, לצאת לטיול ברחבי ארצות הברית ולקחת חלק בחוגים ופעילויות לפי תחומי העניין של הילד. נשמע טוב, לא? את כל אלה ועוד ניתן למצוא במחנה קיץ בארה"ב. אחד היתרונות במחנה מסוג זה, הוא שכל ההתנהלות היומיומית נעשית בשפה האנגלית כך שמעבר לחוויות הנהדרות, הילד יוכל לשפר את היכולות שלו באנגלית תוך רכישת חברים חדשים.

מחשב נייד

הילדים שלנו נולדו לתוך הטכנולוגיה לכן סביר להניח שישמחו לקבל מחשב נייד חדש בייחוד אם הוא מעסיק אותם למשך רוב שעות היום. מתנה מסוג זה יכולה להתאים לילדים שאוהבים משחקי מחשב ומעבירים את זמנם הפנוי בשיפור המיומנויות שרכשו במשחקי המחשב השונים, תוך שהם מתעדכנים בנוגע לדברים חדשים בתחום. אם אתם רוצים לפרגן להם אפילו יותר, תוכלו לרכוש עבורם משחקי מחשב אהובים ומיוחדים שישמחו לקבל.

צניחה חופשית

זה אמנם נשמע די מסוכן לקפוץ ממטוס לנפילה חופשית, אך המצנח מאפשר לצונח לנחות על הקרקע בבטחה. מדובר בחוויה אתגרית, מרגשת ובלתי נשכחת, המשלבת נוף מרהיב ותחושת חופש ומעוף. מתנה מסוג זה לא מתאימה לכולם, לכן יש לוודא מראש שהילד לא סובל מחרדת גובה ושאינו מפחד לנסות ולחוות חוויות מתחום הספורט האתגרי.

סדנת בישול

לא רק חובבי בישול ואפייה יכולים ליהנות מסדנת בישול מרתקת ומעשירה אבל אין ספק כי מי שהלב שלו נמצא במטבח, ייהנה ממתנה זו במיוחד. בררו אילו סדנאות בישול קיימות באזור מגוריכם, אלה יכולות להיות סדנאות לבישול איטלקי, סדנאות אפייה, סדנאות סושי ואפילו סדנת שוקולד. תוכלו לנסות לברר לאילו סוג מאכלים חתן בר המצווה מתחבר, ולפיכך להזמין את סדנת הבישול המתאימה לו ביותר.

סדנת בישול

סדרת ספרים

"תולעת ספרים" הוא כינוי למי שתחביבו העיקרי הוא קריאת ספרים. במידה וחתן בר המצווה הוא כזה, תוכלו לרכוש את סדרת הספרים החדשה ביותר על המדף או כזו שהילד עדיין לא קרא. תוכלו להתייעץ עם המוכרים בחנויות הספרים ולברר מהם הספרים המומלצים ביותר עבור ילדים בגילאי המצווה.

 

לא משנה מה תחליטו להעניק לנער בהגיעו למצוות, העיקר שתרכשו מתנה לבר המצווה שמתאימה לאורח חייו ולתחומי העניין שלו. צרפו למתנה ברכה מכל הלב עם איחולי הצלחה והעניקו לו את המתנה שרכשתם. מזל טוב!

 

 

נגישות
דילוג לתוכן