ארגון בר מצווה: כך תארגנו לילד שלכם ערב בלתי נשכח

היום בו ילדכם מגיע לגיל המצוות הוא יום מרגש במיוחד, שאתם בוודאי רוצים לציין באירוע יוצא דופן. אבל כיצד מארגנים בר מצווה? האם כל אירוע שתארגנו חייב להיות אירוע סטנדרטי באולם אירועים או שאפשר לגוון? ומה עם רצונותיו של חתן בר המצווה? על מנת שתדעו יותר כיצד לארגן בר מצווה – הכנו לכם כמה טיפים לארגון ערב בלתי נשכח!

שיחה עם חתן בר המצווה – בכל בר מצווה חשוב שמי שחוגג את האירוע יהיה מרוצה ממנו , כאשר החוגג העיקרי הוא ילד בר המצווה. לפני שאתם סוגרים אולם, גן אירועים או כל לוקשיין לבר המצווה: חשוב שתבדקו עם ילדכם איזה סגנון של חגיגה הוא רוצה. בדקו האם הוא רוצה אירוע גדול? מסיבה? מפגש משפחתי אינטימי במסעדה או שאולי הוא בכלל מעדיף לצאת לטיול או לאטרקציה מלהיבה עם ילדי הכיתה?! ווודאו כי אתם וילדכם רוצים לחגוג את הגיעו לגיל מצוות בצורה דומה.

מספר מוזמנים – לאחר שהבנתם איזה סוג מסיבה אתם צריכים לארגן, זה הזמן להכין רשימת מוזמנים. את הרשימה תוכלו לכתוב לאחר שהחלטתם על סוג האירוע, בין אם הוא גדול לבין אם הוא אירוע אינטימי. עוד חשוב להתאים את כמות המוזמנים לפי סוג הלוקיישן שאתם בוחרים.

מוזיקה – המוזיקה שהילדים שלכם אוהבים היא לא בהכרח המוזיקה שאתם אוהבים, ולכן חשוב לשכור תקליטן שמתמחה בבר מצוות. בחרו תקליטן שאתם מסכימים עם הסגנון שלו וערבו את ילדכם בבחירת השירים וסגנון המוזיקה.

אטרקציות – בכל בר מצווה חשוב שיהיו מספר אטרקציות או אטרקציה מרכזית שתלהיב את האורחים שלכם. האטרקציה יכולה להיות מופע מרכזי של אמן חושים, מפעילים לבר מצווה, רקדנים ומתופפים, מופעי לייזר, מצגת, קריוקי ועוד. בדקו כי האטרקציה מתאימה לסגנון של המוזמנים שלכם.

קביעת תאריך – בדקו מתי הכי טוב עבורכם לחגוג את בר המצווה. את התאריך לחגיגה בוחרים לאחר שמצאתם אולם או לוקיישן מתאים. התחשבו בבחירת הלוקיישן בתנאי מזג האוויר.

תכנית אומנותית – חשבו על תכנית אומנותית מקורית לאירוע. זה יכול להיות ריקוד מצחיק, קליפ שהכנתם אודות חתן בר המצווה, נאום מרגש ועוד. חשוב להתאים את התכנית האומנותית לאופי האירוע כמובן.

הזמנות – חשבו על עיצוב של הזמנה מקורית. העיצוב יכול לכלול אנימציה, קומיקס, ציור מרגש, תמונה מצחיקה ועוד. זכרו שבר מצווה הוא אירוע שבו ישנו צעירים רבים, ולכן חשוב להתאים את ההזמנה לקונספט המרכזי של החגיגה.

דוכן מתוקים – אין דבר מושקע יותר מדוכן מתוקים בכל אירוע. הכינו דוכן מתוקים שיכלול ממתקים צבעוניים, עוגיות ועוגות, מרשמלו, סוכריות גומי צבעוניות, מפלי שוקולד ועוד.

הכינו רשימה של כל הדברים שביצעתם – הכינו מבעוד מועד רשימה של כל המשימות שעליכם לבצע עבור בר המצווה. וודאו כי הזמנתם את כל מי שצריך למסיבה, כי לא נותרו משימות לרגע האחרון, וכי כל מה שצריך מוכן ומאורגן עבור בר המצווה.

נגישות
דילוג לתוכן