אטרקציות מקוריות לאירועים: טרנדים לשנת 2020

שנת 2020 הבאה עלינו לטובה, מביאה עמה גם לא מעט אטרקציות מקוריות לאירועים. אך לצד האטרקציות החדשות, בהחלט יש כמה טרנדים שהפציעו בשנים האחרונות והם כאן כדי להישאר.

אם אתם בדיוק בשלבי תכנון אירוע, וודאי תשמחו לייחד את האירוע שלכם ולתבל אותו באטרקציות מקוריות במיוחד. סקרנים? אספנו בעבורכם את המידע הנחוץ.

קיאק פירות לאירועים

בשנתיים האחרונות הפך קיאק הפירות לטרנד מוביל באירועים, ובהחלט נמשיך לראותו גם בשנת 2020, ולו כי קיאק פירות לאירועים הוא אטרקציה אידיאלית בעבור כל אירוע, וניתן להתאימו לכל תקציב. מדובר בקיאק עשיר בפירות העונה, אותו מכניסים אל רחבת הריקודים בשלב הקינוח, כך שלא רק מי שנמצא באזור הרחבה נהנה מהפירות, אלא שכל האורחים מגיעים לרחבה – מה שמוביל לכך שהרחבה מלאה באנשים, וזה בהחלט מוסיף ייחודיות לאירוע.

עמדת שזירת פרחים

את עמדות שזירת הפרחים ראינו בלא מעט אירועים, אך בעוד שמארגני האירוע דאגו לעמדה מאוישת, בה שוזרים פרחים אמיתיים, כיום נהוג להכין עמדה בסגנון DIY, ולאפשר לכל האורחים להתקשט בפרחים בהתאם לצורך. זה עשוי להתאים לשלל אירועים, החל מאירוע שמתקיים באולם ועד אירוע בטבע.

פינת ילדים

לא מעט הורים מביאים עמם את הזאטוטים לאירוע, ולו כי אין להם אפשרות לשכור את שירותיה של בייביסיטר, או למצוא חלופה אחרת. פתרון נהדר הוא ליצור פינת ילדים, שכן מדובר בפינה צבעונית, בה הילדים יכולים ליהנות ממשחקים ופעילויות, ואפילו לקחת עמם דפי צביעה לשולחן האוכל. אם תרצו להשקיע, אף לדאוג למפעיל חיצוני שידאג לבדר את הילדים ולהפעיל אותם.

אטרקציות מקוריות לאירועים

עציצי תבלין: גם דקורציה וגם מתנות לאורחים

טרנד נהדר וחסכוני לאירועים הוא עציצי התבלין, המשמשים במהלך האירוע כעיצוב במרכז השולחן (מה שעשוי לחסוך לכם לא מעט כסף), ובסוף האירוע, האורחים יכולים לקחת עמם את אחד הצמחים הללו כמתנה. לרוב, נהוג להוסיף תגית או פתק שעליו כתוב "קחו אותי הביתה", ולו כדי שיהיה ברור שמדובר במתנה. למשקיעים, ניתן להוסיף פתקית עם מידע על גידול הצמח.

משימות על הבר

טרנד נהדר שעובד בחתונות, הוא כרטיסי משימות על הבר. למעשה מדובר באטרקציה שעלותה מאוד זניחה, ולו כי ניתן לבצע אותה באופן עצמאי. המטרה היא להניח צנצנת משימות על הבר, ובה כתובות שלל משימות מצחיקות כמו "להצטלם סלפי עם הורי הכלה", "לצלם את החתן מוציא לשון" וכו'. את התמונות האורחים ישלחו לכם יום למחרת, מה שישאיר זיכרונות נהדרים ומיוחדים.

יש לא מעט אטרקציות נהדרות שעשויות לשדרג את האירוע שלכם ולהוסיף לו נופך ייחודי. נסו למצוא את האטרקציה האידיאלית בעבורכם, הן מבחינת הקונספט והן מבחינת התקציב. שיהיה במזל!

נגישות
דילוג לתוכן