מתנות יום הולדת לילדים 2022 סטייל: רעיונות מקוריים ומיוחדים שהילדים לא ישכחו

ילדים בדרך כלל רשומים למגוון חוגים, החל מכדורגל עד כדורסל, הם יוצרים יצירות, משתתפים בתנועות נוער, בונים דברים ומתנסים בכל מה שיש בעולם הילדים. ילדים בגיל זה אוהבים לקבל מתנות, וכשהמתנה קולעת לטעמם האישי – הם מאושרים במיוחד. אם אתם רוצים לקנות מתנה מתאימה לגיל 10, כדאי להיעזר ברשימה הבאה של משחקים פופולאריים, שתסייע לכם לבחור נכון:

לגו

לגו הוא משחק אהוב על ילדים. מדובר במשחק דני שהפכה לאפי, משום שהוא מציע אלמנטים איכותיים ודמויות מעניינות וצבעוניות באמצעותם אפשר ליצור עולם שלם ומגוון. לגו הוא משחק הרכבה שהגיע אלינו לפני יותר מ-40 שנה מדנמרק כשהוא מספק מגוון רחב של חלקי בנייה, כלי רכב, דמויות, בעלי חיים ועוד. כיום אפשר להשיג לגו הרבה יותר מיוחד מפעם, כך שאם אתם רוצים לבחור לגו לילד או לילדה, תוכלו למצוא מגוון רחב של משחקים על פי רעיונות שונים, כמו 'לגו הצלת חיות הבר', 'לגו הנצחיים התקפה אווירית', 'אופנוע הלהבות של קאי' וכמובן שאפשר לבחור לגו קלאסי, כזה שאולי אתם שיחקתם בו בילדות.

שולחן ביליארד בינוני

בגיל עשר ילדים כבר פיתחו את הכישורים המוטוריים שלהם, וכעת הם מחפשים את האתגר הבא. ילדים בגיל זה מוצאים ששולחנות משחק זה דבר אטרקטיבי במיוחד. אם תקנו להם שולחן ביליארד הם בכלל ירגישו מגניבים ומלאי מרץ. ביליארד הוא משחק שולחני בו יש להכניס כדורים לכיסים שנמצאים בפינות השולחן. את הכדורים מכניסים באמצעות מקלות ביליארד עד סיום המשחק. משחק כזה מאתגר ומחדד את המחשבה ויש אפילו חוגי ביליארד או שיעורים שנותנים בבתי ספר שנועדו ללמד זוויות וחישובים מתמטיים.

 

 

חיית מחמד

אם הילדים שלכם ממש, אבל ממש מבקשים כלב או חתול, אוגר או תוכי – תוכלו להעניק להם חבר חדש במסיבת יום ההולדת שלהם. ילדים בגיל זה יכולים ללמוד יותר על אחריות ועל הדרך לטפל בחיית מחמד. את בעל החיים מאמצים מעמותה ומביאים רק לבתים שיכולים לטפל כמו שצריך ביצור חי.

ספר

זה נכון, רוב הילדים לא ממש אוהבים לקרוא ספרים, בעיקר בגיל בו הם מנסים להתחמק מקריאה או כתיבה. אבל התאמת ספר לאופי הילד, כמו למשל בחירת ספר מתח לילדים שאוהבים לצפות בסדרות מתח, או בחירת קלאסיקות כמו "אליס בארץ הפלאות" או "הסיפור שאינו נגמר", או אולי ספרים שהפכו לפופולריים בקרב ילדים כמו "הארי פוטר" יכולים לפתוח לילדים דלת לעולם הספרים המופלא!

סדנא מעניינת

אם הילד או הילדה שלכם יצירתיים מאד, אפשר לבחור עבורם כמה שיעורים בתחומי האומנות והיצירה כמו סדנת נגרים לילדים, סדנת רקמה, סדנת קרמיקה, שיעור אפייה אישי ועוד – כיום אפשר לבחור מגוון רחב של סדנאות לילדים שיעשירו את עולמם.

לסיכום

ילדים ומתנות זה דבר שהולך יד ביד. ביום ההולדת הם בהחלט מצפים למשהו שיתאים בדיוק לצרכים ולרצונות שלהם. אז חקרו מעט אודות החפצים או המשאלות של מי שחוגג/ת יומולדת – ותוכלו לקלוע למטרה עם מתנה מעולה.

נגישות
דילוג לתוכן