מחפשים לקנות בשר טרי? יש אטליז בגבעת שמואל שבו תמצאו כל מה שאתם צריכים

מי שחובב את התחום יודע שבשר זה לא משחק ילדים, אלא עסק למומחים. הכירו את מעדני גורמה, הרשת שמציעה לכם בשר סופר איכותי בשירות מקצועי ושמפחתי שלא חוויתם עד היום.

מעדני גורמה – בשר איכותי מתחת לבית שלכם

אם אתם גרים בגבעת שמואל ומחפשים את הדרך הכי קצרה להשיג בשר איכותי באמת, שם תמצאו את המוצרים שאתם מחפשים. מעדני גורמה התחילה כאטליז קטן מאד בשם אהרון עזר ובניו. אהרון עזר ז"ל, הנחשב לחובב בשר ביקש לבטא את אהבתו לדבר ולשרת עשרות לקוחות שמבקשים גם הם לטעם את הבשר האיכותי שלו.

עם הזמן וכתוצאה מההצלחה המסחררת, האטליז הקטן הפך לרשת מצליחה שמעניקה כיום שירות לאלפי לקוחות מרוצים בפריסה רחבה. אז כן, גם בגבעת שמואל תוכלו למצוא סניף של מעדני גורמה ובו תוכלו למצוא את כל מוצרי הבשר שאתם אוהבים. בניו של עזר ממשיכים את מורשתו ומשרתים נאמנה את הלקוחות שלהם, שירות משפחתי ואישי שלא מוצאים בכל מקום כיום.

מחפשים לקנות בשר טרי? יש אטליז בגבעת שמואל שבו תמצאו כל מה שאתם צריכים

שירות משפחתי ומקצועי

כפי שציינו, אנחנו רוצים להתחיל בשירות. ובכן, השירות של מעדני גורמה הוא שירות מקצועי ולא פחות חשוב מזה משפחתי וחם. מי שנכנס לסניפי הרשת בכלל, ולסניף גבעת שמואל בפרט, מרגיש מיד את האווירה החמה שהמקום יודע לייצר. צוות הקצבים של הרשת הוא צוות מקצועי ומנוסה שאצלו בשר היא דרך חיים ולא עוד סתם תחביב. הוא יפרוס וינקה עבורכם את הבשר על מנת שלכם לא תהיה עבודה כשתגיעו הביתה. מכינים את הבשר והופ, הוא כבר בצלחת שלכם.

בשר איכותי

במעדני גורמה תוכלו מלמצוא את הבשר הכי איכותי כיום בארץ, בשר שחיי בתנאי גידול אופטימליים שמפיקים ממנו את המירב לפני שהוא מגיע אליכם לצלחת. מעדני גורמה עובדים עם הזנים המובחרים ביותר בקר, כמו גם העופות והדגים. בתי הגידול עומדים כמובן בכל התקנים ומפוקחים כל העת על ידי ווטרינרים מקצועיים. כשאתם רוכשים בשר ממעדני גורמה אתם יכולים להיות בטוחים שאתם רוכשים מוצרי פרמיום, לא פחות מזה. אגב, על זה מעידים אלפי לקוחות מרוצים שחוזרים למעדני גורמה ורוכשים שוב ושוב את המוצרים שלה.

כל הבשרים במקום אחד

אחד היתרונות הגדולים של מעדני גורמה הוא שאתם יכולים למצוא את כל המוצרים במקום אחד, אין יותר צורך לרוץ בין הסופרים השונים. תוכלו למצוא בין השאר בשר טרי וקפוא, עופות טריים וקפואים, בשר לעל האש, מוצרי מעשנה, בשר כבש, דגים טריים, דגי ים ובריכה ודגים קפואים. בקיצור, כשאתם נכנסים למעדני גורמה אין מצב שתחזרו בלי הבשר שרציתם לרכוש. אגב, צוות החנות ישמח לייעץ לכם וכמובן להתאים עבורכם את המוצרים, בין אם מדובר בארוחה משפחתית, על האש או כל אירוע אחר.

מזמינים אונליין עד הבית

תושבי גבעת שמואל, זה נכון שיש לכם סניף ליד הבית ועם זאת, אנחנו לא רוצים שתתאמצו. מעדני גורמה זו לא סתם רשת, זו רשת שדואגת ללקוחות שלה עד הסוף. בתוך כך, תוכלו מתי שתרצו להיכנס לאתר ולהזמין אונליין את המוצרים שאתם רוצים לסניף שלכם. תוכלו ממש להיכנס לדף המוצר ולקרוא על הבשר שאתם רוצים להזמין, לראות תמונות שלו ולהוסיף אותו לסל. זהו, סיימתם את הקניות והשליח בדרך אליכם על מנת לשדרג לכם את הארוחה.

לסיכום, אין ספק שאם אתם רוצים לרכוש בשר סופר איכותי במקום משפחתי, מעדני גורמה הוא המקום המתאים ביותר עבורכם.

נגישות
דילוג לתוכן