רעיונות לחתונה שונה

הצעת הנישואין המרגשת חלפה והגעתם לשלב בו אתם צריכים להתחיל בארגוני החתונה. כל אחד ואחת מאתנו מוזמנים לחתונות של משפחה וחברים במהלך השנה, כמעט כולן זהות והשוני בין חתונה אחת לאחרת הוא מזערי. אם אתם רוצים לארגן חתונה מיוחדת ובלתי נשכחת, לשמח את אורחיכם ולגרום להם לשבח את האירוע בכל הזדמנות, הגעתם למקום הנכון! אספנו עבורכם מגוון רעיונות לחתונה שונה.

חתונה הפוכה

מי אמר שהסדר הנהוג היום בחתונות הוא הסדר הנכון? לאחרונה, טרנד החתונות ההפוכות הפך לפופולארי במיוחד. במקום לפתוח את האירוע בקבלת פנים קלילה ולאחר מכן חופה וקידושין, תוכלו להתחיל מהמסיבה עצמה, מהריקוד המשותף או אפילו מהקינוחים ולסיים את האירוע עם חופה מרגשת, שהיא למעשה מהות האירוע עצמו. את האירוע תוכלו לקיים איך שרק תרצו, לדוגמא את החופה תקיימו רק בנוכחות חבריכם הקרובים ביותר והמשפחה ורק לאחר מכן תחל קבלת הפנים, בה שאר האורחים יגיעו לחגוג עמכם. לחלופין, תוכלו לפתוח את החתונה עם ארוחת הערב והמנה העיקרית, ולאחר שהאורחים אכלו כראוי, תוכלו לקיים את החופה.

מקומות ייחודיים

רוב החתונות מתקיימות בגני אירועים ואולמות. השינוי שלכם, יכול להגיע דווקא ממיקום האירוע כך שתוכלו לקיימו על חוף הים, ביאכטה, ביער או בשמורת טבע, בוילה שכורה, בפאב אהוב ואפילו בחצר ביתכם. כך תוכלו לעצב את המקום בצורה ייחודית ולהביא לאירוע אמירה אישית ואינטימית. רעיון נוסף הוא לקיים את החתונה במאהל רחב המכיל פופים ושטיחים, תוכלו לדאוג למערך טבחים שיבשלו את האוכל במקום כך תיצרו אווירה מיוחדת ואירוע מעניין ושונה. באירועים המתקיימים במקומות לא שגרתיים, יש ליידע את האורחים, ובייחוד האורחות על תנאי השטח, כך שאם החתונה מתקיימת על חוף הים ולא קיים דק או משטח שטוח באזור, מומלץ שיגיעו עם נעליים ולבוש מתאימים.

רעיונות לחתונה

חתונת קונספט

בין אם מדובר בנושא המקשר בין שני בני הזוג או נושא אהוב ומיוחד, חתונת קונספט מביאה אתה ייחודיות מעניינת. חתונה בסגנון מסיבת פול-מון התאילנדית, אירוע ברוח סרטי דיסני, בחירת דמויות אהובות ואפילו צבעים (טיפ: תוכלו להנהיג קוד לבוש לצבע מסוים בחתונה). לא משנה איזה קונספט תבחרו לחתונה, הקפידו שכל הפרטים הקטנים והגדולים יתאימו לקונספט, החל מלבוש המלצרים ועד לעיצוב הכולל של המתחם.

חתונה בבית הכנסת

רעיון מיוחד הוא להתקדש בברית הנישואין בבית הכנסת בליווי מצומצם של חברים ומשפחה. האווירה אינטימית, הצילומים מיוחדים ושונים מיתר צילומי החתונה המוכרים והחופה מרגשת במיוחד. קיום החתונה בבית הכנסת אינו מונע מכם לערוך מסיבה גדולה וחגיגית בשלב מאוחר יותר, תוכלו בתום הטקס לעבור למתחם אחר ולקיים שם מסיבת ריקודים עם שאר החברים ובני המשפחה.

אזור מותאם לילדים

לא משנה היכן תבחרו לקיים את חתונתכם, הקצאת אזור ייחודי לילדים יכול להיות דבר נהדר עבור הילדים המשתעממים באירועים משפחתיים. באזור תוכלו למקם פינת איפור וקעקועי נצנצים, כמו כן, הפעלות מעניינות ופינות יצירה שיעסיקו את הילדים בזמן שהוריהם משוחחים, רוקדים, מבלים ונהנים מהאירוע. אם תרצו, תוכלו לארגן שולחן ילדים ארוך, בו ישבו כל ילדי האורחים ויוכלו ליהנות יחדיו מהאירוע והמאוכל ייחודי המותאם עבורם.

 

אירוע מהנה לא חייב להתנהל כפי שנהוג ומקובל, קיימים מגוון רעיונות לחתונה שונה שתוכלו ליישם באירוע הפרטי שלכם. גם האירועים המקדימים לחתונה, יכולים להיות מעניינים ומיוחדים כמו מסיבת הרווקות, החינה וכו'. גיוון, ייחודיות ואמירה אישית יהפכו את האירוע שלכם לבלתי נשכח ומרגש. מזל טוב!

נגישות
דילוג לתוכן