מה ללבוש לחתונה? המדריך המלא!

 

אם את כלה שמחפשת את שמלת הכלולות האולטימטיבית עבורך, ואפילו אם יש לך אירוע חשוב שבו את רוצה להראות במיטבך – חשוב שתדעי מה כדאי ללבוש לחתונה, וכיצד ניתן לשלב אביזרים נכונים עם הביגוד שבחרת, וזאת כדי להרכיב מראה מושלם.

בכל הנוגע לטרנדים הקשורים לעולם האירועים והחתונות, חשוב שתהיי מעודכנת בכל מה שחדש, אך תדעי גם להתאים את הלבוש שלך לנתונייך הפיזיים. בשל כך הכנו לך, הכלה וגם לאורחות האירוע, מדריך שלם ללבוש קלאסי ואלגנטי לחתונה.

בואי כלה – טרנדים בשמלות כלה

אם בעבר שמלת כלה הייתה מעוצבת עם דגש על כמה שיותר נפח, מניירות, פייטים, אבני קריסטל, או אפילו פנינים – הרי שכיום בכל הנוגע לעיצוב שמלות כלה מסתבר כי less is more .

שמלות הכלה הטרנדיות לשנת 2018 מעוצבות באמצעות קווים נקיים, הן שמלות בגוונים שונים של לבן, כמו למשל צבעי שמנת, פנינה, ואפילו וורוד בהיר, וישנן אף כלות שמחליטות כי הן אינן מתחתנות בשמלה לבנה ובוחרות שמלות או חליפות מכנסיים שחורות ואפילו אדומות!

ובכל זאת, אם נתמקד השמלה הלבנה הקלאסית, מה שניתן לראות כיום הן בעיקר שמלות ללא מחוחים הדוקים וחצאית נפוחה, אלא שמלה אחת בגזרה משוחררת יחסית בעלת כתפיות עדינות ואף כתפיות ספגטי, עם ויתור על מחשופי החזה העמוקים, תוך שימת דגש על מחשוף הגב.

התאמת שמלת כלה לגזרה שלך

על מנת שתוכלי להתאים את שמלה הכלה למבנה הגוף שלך, חשוב לשים לב כי את בוחרת שמלה בגזרה שמתאימה לך.

אבל איך תוכלי לדעת מהי הגזרה שמתאימה לך? התשובה פשוטה: לכולנו יש שמלה אחת בארון שעושה עמנו חסד מופלא! שמלה זאת יכולה להיות עם מחשוף וי, מחשוף עגול, צווארון בגור ואפילו צווארון גולף, שמלה עם כתפיות דקות ועוד.

השמלה שאנו אוהבות יכולה להיות גם צמודה, מתנופפות, שמלת מקסי או אפילו שמלה שמגיעה עד הברכיים. בשל כך חשוב בחיפוש אחר שמלת כלה להתמקד בגזרות שעושות עם גופכם חסד, ולבחור סטודיו לעיצוב שמלות כלה שמספק בסגנון העיצוב שלו גזרות מסוג זה.

כלה מחזיקה פרחים

התאמת אביזרים

גם בנושא האביזרים לשמלת כלה המגמה היא 'כמה שיותר פחות'. אם בעבר כלה הייתה מתקשטת בסטים נוצצים של שרשראות, עגילים וצמיד, הרי שכיום המראה העדין הוא זה שיכול לשדרג כל שמלה תוך שהוא מבליט נתונים בפנייך.

בחירת התכשיטים לשמלת הכלה עליה להיעשות כמובן לפי מבנה השמלה, כמו למשל שרשרת פנינים או שרשרת זהב ארוכה לשמלות עם מחשופי וי, שרשרת קולר למחשופים עגולים, ועגילי יהלום צמוד אוזן שיכולים להתאים לכל שמלת כלה, תוך שהם שמים את הדגש על העיניים.

חשוב לבחור רק תכשיט אחד או שניים (בתנאי שתכשיט אחד מבניהם עדין מאד, כמו למשל טבעות יהלום עדינות או צמיד טניס דק) וזאת כדי לא להעמיס על הטוטאל לוק, שעליו להסתכם במראה עדין, אלגנטי וקלאסי.

בדומה לטבעות אירוסין אשר נבחרות לפי אופייה של הכלה, חשוב לדעת כי גם הבחירה במראה הכללי חשוב שתתאים לאופייך, לסגנון האירוע כמו גם בחירת האביזרים והשמלה הטבעית לך ביותר.

בואי אורחת – טרנדים בשמלות לאירוע

מהצד השני של המתרס קיימות אורחות המגיעות לחתונה ורוצות גם הן להתבלט ולהרגיש נפלא! בשל כך חשוב לדעת כי המראה הנוצץ של צבעים עזים לאירועים ובדים מבריקים למיניהם עזב את העולם, כמו גם שמלות המיני השחורות.

בשל כך בשנים האחרונות החלה מגמה של מראה נקי וקליל יותר גם בשמלות לאירועים. שמלות אלה מתאפיינות בכתפיות עדינות, שמלה נשפכת בגזרת מקסי, או שמלות מחויטות בבדים קשיחים המסמלות אלגנטיות מדהימה.

שמלות לאירועי חורף יכולות לכלול גם דוגמאות תחרה מרשימות בסגנון ויקטוריאני – מה שמשרה אווירה דרמטית לטוטאל לוק.

 

אורחות לבושות בהידור לאירוע

תכשיטים לאירועים

בכל הנוגע לתכשיטים לאירועים, גם כאן יש לשים את הדגש על עדינות עם טויסט, בין אם מדובר בשרשראות עדינות שמחליפות את השרשראות הצבעוניות בעלות המראה הכבד, עד לטבעות יהלום נוצצות, ואפילו צמיד בסגנון אתני שעליו קישוטים מעניינים.

התאמת האביזרים לשמלה

גם כאורחת חשוב כי תתאימי את האביזרים לשמלה או לבגד את לובשת, כמו למשל תיק קטן שנושאים ביד למראה האלגנטי, התאמת אבני החן לשמלה שאת לובשת, כמו גם המעטה בתכשיטים במידה והשמלה שלך מספקת מספיק עניין, והיא אינה זקוקה לתכשיט שיחזקו את המראה שלה.

 

 

 

נגישות
דילוג לתוכן