רעיונות למסיבת רווקות בבית

ארגון מסיבת רווקות כרוך בהרבה הכנות ותכנונים. הסכומים המתלווים לתכנון המסיבה מתחלקים בין הבנות ואחת המטרות בארגון, היא צמצום עלויות על מנת שהסכום היחסי לכל משתתפת, לא יהיה יקר מידי. מסיבת רווקות בבית, היא רק אחת מן הדרכים לחסוך עלויות. במקום לחגוג בוילה שכורה או לופט, המסיבה הופכת לאינטימית ומיוחדת בשל המיקום הביתי. ביקשתן רעיונות למסיבת רווקות בבית? בדיוק בשביל זה אנחנו פה.

בחירת הקונספט

אחד הדברים הראשונים שיש לחשוב עליהם, הוא הקונספט. תוכלו לערוך מסיבה בסגנון ספא, אגדות, וינטג', פול מון, דמויות אהובות על הכלה וקונספטים מגוונים אחרים. חשוב להתחשב בצרכים של הכלה ובאופן בו הייתה רוצה לחגוג את המסיבה, לכן לפני שתבחרו קונספט, דברו עם הכלה ונסו להבין מה יהיה הסגנון הנכון ביותר עבורה. לאחר שבחרתן את הקונספט, חשבו על דרכים בהן נושא המסיבה יבוא לידי ביטוי, למשל אם החלטתן על מסיבת ספא, דאגו לציוד מתאים למשתתפות כמו: כפכפים חד פעמיים, חלוקים וכו'.

עיצוב

בכדי להעניק לבית את אווירת המסיבה, תוכלו לעצב אותו בהתאם לנושא הנבחר. וודאו שיש מספיק מרחב עבור כל המשתתפות, פנו את הרהיטים המיותרים לשאר חדרי הבית ועצבו את החלל באלמנטים התואמים לקונספט שבחרתן. את שולחן האוכל, הפכו לשולחן המרכזי במסיבה, רכשו מפה חד פעמית ועיצובים ייחודיים, כך תוכלו ליצור שולחן עמוס בכל טוב ומעוצב ברוח המסיבה.

אוכל ונשנושים

חלק מהרעיונות למסיבת רווקות בבית, אלה רעיונות למאכלים ונשנושים שניתן להכין לבד ובקלות מבלי להיעזר בשירותי קייטרינג. כשאתן מרכיבות את התפריט שילווה את המסיבה, התחשבו באלה הרגישות למאכלים מסוימים. מאכלים ביתיים כמו פשטידות, פסטות, מיני טוסטים, סלט יווני, תפו"א בתנור ואנטיפסטי יכולים להיות מושלמים למסיבה. בקשו מכל אחת להכין בביתה את אחד המאכלים הללו ולהביא עמה למסיבה. אם אחת הבנות ידועה בכישורי האפייה שלה, בקשו ממנה להכין עוגות או עוגיות התואמות לנושא המסיבה. אחד הדברים הפופולאריים, הוא צנצנת סוכריות ומתוקים מסוכרים. את הצנצנת תוכלו לרכוש באחת מחנויות כלי הבית ולעצב אזור מתוקים מרשים ומרהיב במיוחד.

בידור ופעילויות

לאחר שדאגתם לעיצובים, לקישוטים ולנראות הבית, תוכלו להתפנות לארגון המשחקים וההפעלות שינעימו את זמנכן במהלך המסיבה. גם במסיבות רווקות הנערכות בבית, ניתן להזמין הפעלה ייעודית, הופעה, הרצאה או סדנא במידה ויש מספיק מקום, כמו כן, תוכלו לדבוק ברעיון האינטימי והביתי ולהכין בעצמכן את ההפעלות למסיבה.

חבילה עוברת – משחק המוכר לנו עוד מימי ההולדת בילדות, מכינים חבילה מניירות כשבכל שלב מצוי פתק עם משימה או שאלה. החבילה עוברת בין המשתתפות ומי שהחבילה עוצרת אצלה, מסירה את העטיפה העליונה ומגלה מהי המשימה החבויה מתחת. לרוב לא כל המשתתפות מכירות אחת את השנייה, לכן זוהי דרך נהדרת לחבר בין כולן. מומלץ לא לשלב משימות או שאלות נועזות במיוחד, כדי שכולן יוכלו להרגיש בנוח ולהיפתח, כך שאת המשימות הנועזות שמרו לשלב אחר במסיבה.

פאזל – בחרו תמונה זוגית של החתן והכלה או מקבץ תמונות והדפיסו את התמונה על דף קשיח בגודל 3A בבית דפוס. לאחר ההדפסה, סרטטו באמצעות עיפרון תבנית פאזל בגב התמונה וגזרו לפי הסימונים. במהלך ההפעלה, הרכיבו יחדיו את הפאזל והדביקו את החלקים שהרכבתן על דף קשיח נוסף באותו הגודל, כך למעשה הרווחתן הפעלה ואף מתנה לכלה: תמונה זוגית גדולה שתוכל לתלות בביתה.

שאלות חתן-כלה – במשחק זה עליכן להכין רשימת שאלות הנוגעות לחייהם של הזוג, שאלות הקשורות למקומות שהיו בהם, לחוויות, לאישיות הייחודית של כל אחד מהם וכו'. היפגשו עם החתן כמה ימים לפני המסיבה, שאלו אותו את השאלות שהרכבתן וכתבו את התשובות על דף. במסיבה, הכלה תצטרך לנחש את התשובות שלדעתה השיב בעלה לעתיד ועל כל שגיאה, עליה לשתות צ'ייסר.

 

קיימים מגוון רעיונות למסיבת רווקות בבית, כל שעליכן לעשות, הוא לבחור את הרעיונות שאליהם אתן מתחברות, לתכנן את הפרטים ולהרים אירוע מושקע, איכותי, אינטימי ומרגש. מסיבת הרווקות היא הזדמנות מצוינת להתחבר עם שאר החברות של הכלה, כך שבחתונה עצמה תוכלו כולכן יחדיו לשמח אותה ולהיות בשבילה ביום המרגש בחייה.

נגישות
דילוג לתוכן