עצב זאת בעצמך: תסרוקות קלות ופשוטות לחתן

תסרוקות קלות ופשוטות לחתן

אם אתם גברים אשר עומדים לפני היום הגדול, יום חתונתכם, ראשית אנחנו רוצים לברך אתכם בהרבה מזל טוב. מי יתן שתקימו בית מאושר בישראל ושתדעו רק אהבה ונחת מהנישואין שלכם. ההכנות ליום המרגש בוודאי בעיצומן, הכלה כבר בתהליך בחירת השמלה, האיפור והתסרוקת ופתאום אתם נזכרים שגם אתם זקוקים לתספורת. אמנם אצל גברים המצב פשוט יותר בדרך כלל, אבל לכבוד החתונה ראוי לספר את השיער ולהגיע מסודר ומסורק למשעי. במאמר הזה אנחנו רוצים להציג לפניכם אופציה מעניינת שהיא תסרוקת עצמית שתוכלו לעשות בעצמכם והן יתאימו לחתונה. בשביל לבצע אותן תזדקקו לכלי תספורת שונים וגם להדרכה קצרה. כל זאת ועוד, כאן במאמר.

ציוד תספורת לספר החובב

בשביל לספר את עצמכם בבית לא תידרשו להוצאה גדולה אבל כן יש דברים שתצטרכו לקנות. תוכלו למצוא באתר Shavers  מדריכים לתספורת ביתית כמו גם המלצות על ציוד תספורת. ראשית, אתם צריכים מכונת גילוח טוב. ניתן לרכוש כיום סוגים שונים של מכונות הכוללות יחד איתן סט שלם עם מספריים, מסרק ספרים מיוחד ואפילו חלוק. שימו לב שאתם רוכשים מכונה ממותג מוכר ושאתם מקבלים איתה אחריות יצרן. פעלו לפי הוראות היצרן הכוללות הוראות מדוקדקות לגבי ריקון המכונה משיערות וניקוי שלה כמו גם שימון החלקים הנעים והאחסנה הנכונה שלה.

הכנה לתספורת

לפני התספורת, דאגו שיש לכם חדר נקי ללא שטיח אותו יהיה לכם קל לנקות משאריות של שיער קצוץ. הצטיידו במראה עומדת טובה ובמראה שניה אותה ניתן לכוון לפי הצורך. אתם תהיו חייבים שתי מראות בכדי לראות את הנעשה בעורף ומאחורי הקרקפת שלכם. בחרו לבצע את התספורת כאשר יש לכם פנאי ורוגע, בכל זאת אתם לא ספרים מיומנים וזקוקים למירב תשומת הלב.

תספורות אפשריות

ניתן לבחור משלל תספורות אבל בשביל החתונה שלכם היינו בוחרים תספורת שתהיה לכם קלה לביצוע.

תספורת בסגנון ההיפסטרים היא תספורת כזאת. היא מתאימה לסוגי שיער שונים והיא תצליח ברוב המקרים גם אם לא תדייקו מאד. העיקרון הוא פשוט. אתם מגלחים מצידי הראש כלפי מעלה כאשר בכל פעם מאזנים את שני הצדדים שיהיו שווים פחות או יותר. לאט לאט גלחו והתקדמו כלפי מעלה עד שהגעתם לנקודה הנכונה מבחינתכם בה החלק העליון של השיער גולש באופן טבעי אל הצד. את אחורי הקרקפת גלחו באופן מדורג עם המראות שלהצבתם.

תספורת 'מארינס' – זוהי תספורת בה החלק העליון מקוצץ אבל הוא ארוך מעט יותר מהתחתון. את צידי הראש אתם מגלחים בהדרגה עד שמגיעים לקיצוץ 0, כלומר עד העור. התספורת הזו יכולה להיראות טוב אבל היא תדרוש מיומנות וסבלנות בעבודה עם מגוון המסרקים של מכונת הגילוח שלכם.

תספורת חלקה לגמרי – מי שיש לו מבנה ראש עגול, יוכל לגלח לחלוטין את השיער במכונת גילוח. לאחר מכן, ניתן לעבור על הקרקפת באותו אופן שמגלחים את זקן הפנים. מה שמתקבל הוא תספורת שנראית נקיה מאד בייחוד בשעות הראשונות לאחריה ולכן היא מתאימה מאד לאירועים.

 

אם בחרתם לספר את עצמכם לחתונה שלכם, טוב תעשו אם תערכו כמה פעמים 'תספורות נסיון' לפני האירוע הגדול. תוכלו לבדוק את המיומנות שלכם ולוודא שאתם יודעים מה שאתם עושים לפני שתספרו את עצמכם בשביל החתונה.

נגישות
דילוג לתוכן