מתנות מקוריות למעשנים

מחפשים מתנת יום הולדת עבור בן או בת הזוג? או אולי עבור חבר קרוב או עמית לעבודה? אם אתם רוצים להפתיע אדם שהתחביב שלו הוא עישון, כדאי שתדעו כי עולם העישון הפך מפותח במיוחד והוא מכיל כמה מתנות שוות שכל מעשן ירצה לקבל! אז אילו מתנות מקוריות ישנן למעשנים? הנה הרשימה המלאה:

מתנות למעשנים

קייס לטבק

כל מעשן, בין כזה שצורך ניקוטין או קנאביס, ישמח לקבל קייס לטבק. כיום ישנם נרתיקים מעוצבים ויפים כמו כאלה עשויי עור הפוך וישנם נרתיקים עשויי עור אמתי מבריק. עוד ניתן למצוא נרתיקי בד מעוצבים בהם המעשן יכול לשים את החומר אותו הוא צורך. בנרתיק לטבק ניתן לארוז את ניירות הגלגול ואת הפילטרים בקלות! קייס לטבק מעולה עבור מעשנים שישמחו להתחדש ולהשוויץ בנרתיק מעוצב.

באנג מזכוכית

אם בעישון קאנביס עסקינן, מי שאוהב לעשן את החומר ששלו בבאנג או מבחנה, ישמח לקבל ליום הולדתו באנג מעוצב מזכוכית, בעוד שכיום חנויות עישון ואמני זכוכית מציעים באנגים ומבחנות בעיצובים וצבעיים ססגוניים – מה שהופך לפריט מרהיב לעיצוב הבית.

מאפרה מעוצבת

מאפרות הן כאלה שניתן להכין על ידי שימוש בקרמיקה או בכל חומר אחר כמו: חמר, עץ, זכוכית ועוד. אם תרצו להפתיע אדם קרוב עם מתנה שימושית, תוכלו להעניק לו מאפרה מעשה ידכם, או מאפרה מעוצבת מכל חומר שנראה יוקרתי ונעים לעין.

מכונת גלגול סיגריות

בכל הנוגע לעישון, רבים מציבור המעשנים החליטו כי יותר מתאים להם  לגלגל סיגריות וזאת בשל החיסכון שגלגול סיגריה מעניק (רכישת טבק בשקית מוזלת יותר מרכישת קופסת סיגריות). מכונת גלגול סיגריות תאפשר  למעשנים לגלגל לעצמם סיגריה בצורה מדויקת ולעשות זאת במהירות. בשל כך, אפשר להעניק למי שחוגג יום הולדת מכונת גלגול סיגריות כיפית וקטנה אותה ניתן לרכוש באתרים ייעודיים.

מקטרת

אם אתם מחפשים מתנות מקוריות ליום הולדת, אז מתנה נוספת שניתן להעניק למעשנים היא מקטרת, כן, ממש כמו זאת של פעם. מקטרות עץ איכותיות הן סמל סטטוס עבור מעשנים והן מאפשרות עישון בהדרגה, תוך הנאה ממושכת מהטבק אותו מוסיפים אל המקטרת.

קופסת סיגרים

מי שירצה להשקיע ולהעניק לחבר או חברה מתנה יום הולדת יוקרתית: יוכל להגיע אל חנות טבק איכותית ולרכוש עבור חובב העישון מארז סיגרים מפנק. בכך יכול המעשן להרגיש ממש בעננים ובעת עישון הסיגר: לדמיין כאילו הוא איש עשיר או לפחות ראש ממשלה שקיבל מארז סיגרים במתנה.

לסיכום, ימי הולדת הולכים ובאים, ואתם רוצים להעניק מתנה שימושית ליקרים לכם. בשל כך מומלץ לבחור חנות עישון טובה, ובכך לבחור מתנה שימושית וכיפית עבור החוגגים!

נגישות
דילוג לתוכן