הפקת אירועי חינה בעידן הקורונה

רבות נכתב ודובר בכל מקום כמעט על משבר הקורונה שפקד את העולם ושיבש את החיים של כולנו. איך הוא גרם לחשש ובהלה בקרב הציבור, איך אנשים איבדו את מקומות העבודה ומקורות הפרנסה שלהם ונאלצו לפנות לדרכים חדשות וכיצד משפחות שלמות התקרבו וגילו מחדש אחד השני. לצד כל זה ובמיוחד עם הניסיונות בתקופה האחרונה לחזור לשגרה, יש מי שמסתכל קדימה ומנסה למצוא איך להמשיך את החיים עם הקורונה ברקע. אחד הדברים החשובים הנוגעים גם לעסקים שנפגעו רבות מהמשבר ולכל אחד בעצם שרוצה לחגוג אירוע ושמחות עם הקרובים או להגיע ולשמח אנשים אהובים, הוא כמובן תחום האירועים ובפרט אירועי החינה. איך מרימים הפקה כזאת שמחה וחגיגית עם כל כך הרבה הגבלות? התשובה היא, שזה לחלוטין אפשר, אם רק מפעילים קצת את הראש והדמיון. בואו נדבר על כמה דרכים מצוינות לעשות את זה.

הגבלת כמות האורחים? העיקר החגיגה

אחת ההגבלות שיותר מקשות על חוגגים ועל מארגני האירועים כאחד היא הגבלת כמות האורחים. זאת משתנה כמובן כל הזמן וצריך להתעדכן, אבל גם אם תכננתם אירוע מרובה אורחים, אפשר לעשות התאמות ולהפוך אותו לחגיגי ושמח לא פחות. הפקת אירועי חינה בהתאם לכמות המוזמנים תביא תמיד לתוצאות יפות. אם תכננתם אירוע גדול וכעת אתם חייבים לצמצם את רשימת המוזמנים, מארגני האירועים יידעו להתאים לכם את האירוע בצורה מושלמת למספר המוזמנים, כך שהחסך לא יהיה מורגש כלל וחלילה לא תהיה אווירה פחות חגיגית כתוצאה מכך. כן, גם אירועים מצומצמים יכולים להיות מאד חגיגיים ומהנים!

חינה בעידן הקורונה

להקליל את האווירה עם מיתוג קורונה

כולם מדברים ועסוקים כל היום בקורונה? זה הזמן להפוך את הלימונים ללימונדה. תוכלו למשל, לצד התלבושות המסורתיות והצבעוניות, לתת לאנשים מסיכות ממותגות ברוח החינה המרוקאית בצבעים אדומים עזים ומבדי קטיפה. תהיו בטוחים שהם יראו בדבר הזה עניין משעשע וכך הם גם ימלאו אחר ההנחיות מבלי שזה יהיה נטל או עניין לא נעים. רעיון נוסף ומשעשע שיקליל את האווירה הוא להעביר קערת אלכוג'ל לצד קערת החינה שעוברת ממילא בין האורחים בערב.

לא לשכוח היגיינה

לצד כל הדברים הללו, חשוב שלא תתפשרו על קיום האירוע בהתאם להנחיות. אם אחד האורחים שלכם חלילה הוא נשא של קורונה ובעקבות האירוע שלכם תתחיל שרשרת הדבקה, אתם תעמדו בפני מצב שהוא לא נעים בכלל. אז אל תשכחו לשמוח, להנות ולחגוג עד הסוף ומכל הלב, כשהכל במסגרת ההנחיות. אל תושיבו את האורחים קרובים מדי אחד לשני, הציבו עמדות חיטוי ידיים עם אלכוג'ל ומגבוני חיטוי במספר מקומות ושימו מסיכות בהן יוכלו האורחים להשתמש (שהכל יהיה ממותג כבר אמרנו?). וזהו, כל מה שנשאר לכם זה לזכור כי אירוע ייחודי כזה לא יהיה לכולם, ושבטוח יישארו לכם רק זיכרונות מתוקים בסוף. שיהיה במזל!

נגישות
דילוג לתוכן