עיצוב שיער: תסרוקות קלילות שתוכלו לבצע בעצמכן

עיצוב תסרוקת לאירוע באופן עצמאי: מהן האפשרויות?

האירוע מתקרב ואת חוששת מפני הוצאה כספית משמעותית בעבור עיצוב שיער? ובכן, את ממש לא לבד. בשנים האחרונות נרשם זינוק של עשרות אחוזים במחירים של תסרוקות לאירועים, בייחוד כאשר מדובר בתסרוקת לכלה שיכולה להגיע לא פעם לאלפי שקלים. עם זאת, חשוב לדעת כי ניתן ואף רצוי לנצל את מכשירי השיער המתקדמים כמו למשל מחליק שיער אשר בו ניתן להשתמש הן לטובת החלקה של השיער והן לטובת יצירה של מראה גלי, באופן מקצועי לחלוטין ומבלי שניתן לדעת כי לא הגעת לספר במיוחד. כיצד תוכלי לעצב תסרוקת מושלמת ומחמיאה? ריכזנו בעבורך את מיטב התסרוקות שאותן תוכלי לבצע לבד, ובכך לחסוך כסף ובמקביל ליצור רושם שיתאים במיוחד לאירוע.

שיער חלק עם שתי צמות

אחד הטרנדים החמים של ענף האירועים בשנה האחרונה הוא שיער חלק עם שתי צמות דקות אותן קולעים בקדמת הפנים. על מנת לבצע את התסרוקת בעצמך עדיף להשתמש במכשיר מומלץ להחלקת שיער לטובת החלקת השיער מיד לאחר שהוא מתייבש מהמקלחת. באמצעות מחליק שיער מומלץ לעבור היטב על השיער ובשלב האחרון לקלוע שתי צמות פשוטות ממש בתחילת הפנים, לטובת יצירה של מראה קליל אך מרשים לחתונה. מדובר בתסרוקת כלה מושלמת גם בעבור כלות שרוצות להגיע ליום האירוע במראה מרשים, ועל כן ניתן ליצור את התסרוקת הזו במינימום מאמץ ועם עבודה של רבע שעה בלבד.

עיצוב שיער: תסרוקות קלילות שתוכלו לבצע בעצמכן

קוקו אסוף לצד

תסרוקת אלגנטית שמתאימה לכל אירוע ובייחוד לאירוע קיץ היא שיער אסוף המוטה לצד. כיצד עושים את התסרוקת? ובכן, בעזרת מחליק שיער מסלסלים את השיער בעדינות לטובת יצירה של גלים האמצעי של השיער. בשלב הבא אספי את השיער בעדינות לקוקו נמוך, והטי אותו לצד אוזן ימין או שמאל. באמצעות גומייה קושרים את השיער ובשלב האחרון מסרקים את השיער שנותר בקוקו בצורה הפוכה, מתוך מטרה לתת ל נפח. להשלמת הלוק השתמשי בספריי חזק לשיער לטובת קיבוע, ויש לך קוקו מושלם ומרשים לכל אירוע.

שיער גלי

שיער במראה גלי היא תסרוקת כלה מבוקשת, כאילו השנייה יצאת מהים – רק באופן מסודר. מדובר בתסרוקת שכל אחת יכולה לבצע בעצמה: יוצרים שביל באמצע השיער. בשלב הבא ניקח מעט שיער בעובי של 3 ס"מ, ונבצע פעולה של ליפוף השיער על גבי המחליק. לאחר שביצעת את התהליך בכל הקצוות הצמידי את השיער לראש באמצעות סיכה, כאשר הוא פונה כלפי מעלה. בשלב הבא ולאחר שהקצוות התקררו ממברישים את השיער באמצעות מברשת עשויה סיבים, ובסיום מתיזים מעט ספריי. בכדי "לפתוח" את המראה הגלי השתמשי באצבעות והטי את הראש מטה, לטובת יצירת נפח.

קוקו חלק גבוה

לאחר ייבוש של השיער והחלקה באמצעות מחליק שיער מברישים אותו בצורה הדוקה אל תוך קוקו גבוה הממוקם באמצע הקרקפת. במקביל מורחים מעט סרום לשיער באזור המתוח וקושרים את השיער בגומייה. שימי לב כי את משאירה רצועה דקה של שיער לטובת ליפוף. לאחר שקשרת היטב את השיער בגומייה, השלב הבא הוא לקחת את קצוות השיער (עדיף מהחלק האחורי של הראש) ולפפי אותה כמה שיותר צמוד סביב הגומייה, כך שלא ניתן יהיה לראות אותה. באמצעות סיכת ראש החדירי אותה בעדינות מתחת לקוקו ובשלב האחרון השתמשי בספריי לשיער לטובת קיבוע. אם את רואה שנוצרו שוונצים בשיער, השתמשי במברשת שיניים (שלא נמצאת בשימוש כמובן) לטובת החלקת הקצוות ויצירה מראה מרשים.

 

לסיכום, בהשקעה קטנה למדי תוכלי גם את להביט במראה ולהיות גאה בעצמך על מראה שיער ייצוגי ומרשים אותו ניתן לבצע בקלות ובמהירות. אם זו הפעם הראשונה שלך, העדיפי לבצע התנסות בבית מתוך מטרה לתרגל את הטכניקות אותן הצגנו, כל זאת לטובת יצירה של תסרוקת קלילה אך גם מרשימה שתשדרג את ההופעה שלך לכל אירוע – כולל היום החשוב ביותר, יום החתונה.

נגישות
דילוג לתוכן